Farutex
 
Więcej niż foodservice
 
 

Nasi Ludzie źródłem sukcesu
 

Farutex stawia sobie za cel utrzymanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży gastronomicznej. To ambitne założenie jest do zrealizowania tylko dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom wnoszonym do firmy przez jej pracowników.

 

Dlatego też staramy się, aby w naszej firmie pracowali ludzie o odpowiednich kwalifikacjach oraz aby wykonywana przez nich praca była odpowiedzią na ich oczekiwania. Zespół Farutex składa się z wysoko wykwalifikowanej kadry, w głównej mierze specjalistów z branży hotelarsko-gastronomicznej.

 

Przed naszymi pracownikami stawiamy nowe wyzwania, inwestujemy w ich rozwój i stale doskonalimy ich umiejętności. Cenimy ich osobowość i wewnętrzne wartości, jesteśmy obecni nie tylko przy realizacji ich planów zawodowych, ale i również prywatnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że oprócz rozwoju zawodowego, każdy z naszych pracowników dąży do spełnienia swoich osobistych pasji.


Ważnym aspektem jest praca zespołowa, trafne połączenie wielu rozmaitych osobowości w jedną zgraną całość. Dlatego wśród nas są osoby, które chętnie współpracują, dzieląc się wiedzą i posiadanym doświadczeniem.

 

Każdy pracownik swoją pracą wnosi coś wyjątkowego - wartość, która przyczynia się do ogólnego sukcesu firmy.