Farutex
 
Więcej niż foodservice
 
 

Witamy na stronie poświęconej rekrutacji!Skoro tu trafiłeś pewnie wiesz, że stawiamy sobie za cel utrzymanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży gastronomicznej. To ambitne założenie jest do zrealizowania tylko dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom wnoszonym do firmy przez jej pracowników. Dlatego też staramy się, aby w naszej firmie pracowali ludzie o odpowiednich kwalifikacjach, oraz aby wykonywana przez nich praca była odpowiedzią na ich oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zostaw nam swoje dane.

W mailu oprócz aplikacji zamieść informację dotyczącą Twoich preferencji co do stanowiska pracy i oddziału, w którym chciałbyś podjąć pracę - np. Telemarketer, Przedstawiciel Handlowy, Kupiec, Logistyk, Magazynier w jednym z oddziałów naszej firmy.


 

Administratorem danych osobowych użytkowników serwisu jest Farutex Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Jesiennej 4, 70-807 Szczecin. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie przez Farutex Sp. z o.o. danych osobowych do celów niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych. Wysyłający aplikację przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mu prawo wglądu w jego dane osobowe, prawo ich poprawiania, oraz prawo żądania usunięcia jego danych.