Farutex
 
Więcej niż foodservice
 
 
 

Ruszają prace projektowe nowego oddziału w Bydgoszczy

    • Nowy oddział w Bydgoszczy
    • Nowy oddział w Bydgoszczy
  • Poprzednie
  • Następne
 
22 października br. podpisaliśmy umowę na wykonanie prac projektowych nowej siedziby oddziału w Bydgoszczy. Planujemy zakończyć budowę w drugiej połowie 2020 roku.
 
Umowę w siedzibie Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Inżynierii Przemysłowej podpisali Jarosław Turkowiak i Paweł Świechowicz, członkowie zarządu Bidfood Farutex, oraz Dariusz Stasik, prezes WPIP. Z firmą WPIP współpracowaliśmy w kwietniu 2018 r. przy budowie nowej siedziby oddziału w Poznaniu. To znaczący moment w historii firmy, ponieważ po kilkunastu latach zdecydowaliśmy się na zakup gruntu i budowę własnego obiektu!
 
Przypomnijmy, że na działce o powierzchni 1,8 ha powstanie najnowocześniejszy oddział w Polsce. Powiększy się nie tylko hala magazynowa, ale i liczba doków, dzięki czemu klienci regionu kujawsko-pomorskiego zyskają szybszy dostęp do większej ilości produktów z oferty Bidfood Farutex. Magazyn pomieści bowiem mroźnie, chłodnie oraz pomieszczenia przeznaczone do bezpiecznego przechowywania konkretnych produktów, takich jak świeże warzywa i owoce, ryby, mięso czy wino. Nowa siedziba oddziału w Bydgoszczy będzie także wiązała się ze zwiększeniem liczby miejsc pracy.